Střelecké hody na domácí půdě

31.08.2020 12:28

Ratboř - Nučice  6:0     / poločas 5:0 /        branky: 2x Gembiczki, Kopecký, Mbemba. Biško, Kesner

Rozhodčí: Netáhlík Rudolf                      počet diváků: 105

Ve druhém mistrovském utkání jsme přivítali na domácím hřišti nepříjemného soupeře z Nučic. Podzimní porážku / 5:1 / jsme chtěli tomuto soupeři vrátit. V první minutě utkání měli hosté výhodu pokutového kopu po faulu Kopeckého na hostujícího útočníka. Jeřábek pokutový kop chytil. To byl zlom v utkání. Naše borce tahle situace nakopla a začaly střelecké hody. Skóre zápasu otevřel dalekonosnou ranou Kopecký. Po kombinaci Kesnera a Mbemby ve velkém vápně hostů se prosadil posledně jmenovaný. Hosté se nedostávali do větších šancí, naše obrana byla pozorná. Třetí branku přidal Biško. V tu chvíli to začalo být se soupeřem špatný. Naši chlapci měli pořádný hlad po gólech. Čtvrtou a pátou branku vstřelil  Zbyněk " Gemba " Gembiczki a bylo vymalováno. O osudu utkání bylo rozhodnuto v první polovině dějství. Druhý poločas se z naší strany dohrával. Šestá rána přišla z pokutového kopu, který proměnil Kesner. Chlapci z Nučic našeho brankáře moc neohrozili, vyjma pěkné rány Kubalíka, který orazítkoval břevno Jeřábkovi svatyně. Oko diváka tak mohlo zaplesat nad výkonem našich borců a nad počtem vstřelených branek. Tři body tak zůstaly doma v Ratboři!