Ratboři nevoněla důrazná hra soupeře

29.09.2013 15:08

Bílé Podolí - Ratboř A 2:0

Ze zápasu Libice nad Cidlinou - Ratboř A

Bílé Podolí - Fotbalisté Ratboře již čtyři kola nedokázali zvítězit. V dalším kole nejnižší krajské soutěže prohráli na půdě Bílého Podolí 0:2.

„Začali jsme s tím, že budeme hrát zezadu a na brejky. Dařilo se nám to, vypadalo to dobře, ale přišla desátá minuta, kdy šel Kemza do skluzu a protihráč to trefil do kolena a ten musel střídat. Chvíli nám trvalo, než jsme se srovnali. Bohužel ve 37. minutě jsme po rohu inkasovali. Od začátku druhé půle jsme domácí tlačili, měli dvě obrovské šance, domácí ale dvakrát skvěle podržel brankář. Nakonec jsme na to doplatili, protože chvíli poté nakopli domácí míč do vápna a my inkasovali podruhé. Vůbec s nakopávanými míči jsme měli problémy. V dalších dvou šancích nás podržel gólman Lebeda," popsal klíčové okamžiky zápasu trenér Ratboře Vladimír Pěkný. „Bílé Podolí hrálo velmi důrazný fotbal, což nám nevoní. Oni do toho šli po hlavě a za každou cenu chtěli vyhrát. Hráli od podlahy, a to rozhodlo," dodal Pěkný.
Branky: 37. Šálený, 62. Šimon. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 1:0.
Ratboř: Lebeda – Vondráček, Kemza (10. Hovorka), Hošek, M. Dolejš – Švarc, Langr – P. Dolejš, Chábera, Vohnický – Kopecký (63. Stráník).